Golden Jel Sipariş

 

Golden jel sipariş vermek buradan gayet basit. Ödemenizi ister nakit isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yada telefon numaramız olan 0312 240 40 05'i arayarak siparişlerinizi bizlere bırakabilirsiniz. Siparişleriniz 1/2 iş günü içerisinde adresinize yada ptt şubesine ulaşacaktır. İnternet üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki forumu eksiksiz bir şekilde doldurup en alttaki sipariş ver düğmesine tıklayınız. Siparişiniz aynı gün içerisinde sizler aranarak teyit edilir ve ertesi gün adresinize yada istemiş olduğunuz kargo şubesine yollanır. Her gelen siparişler önce cep telefonunuza mesaj ile bilgilendirilir ve arkasından bizim tarafımızdan aranarak bilgilendirilirsiniz.

 

ŞİPARİŞİNİZİ İNTERNET ÜZERİNDEN VERMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

Tüm Siparişler Türkiye'nin her iline 1-2 iş günü içerisinde ulaşır. Kargonuzu kargo şubesine yada adresinize yollatabilirsiniz. Ödemeler İster Nakit İster Kredi Kartı İle yapılabilir.

Kargonuz ulaştığında hem telefonunuza mesaj gelir hemde bizler tarafından aranırsınız.

 
    •  
    •  

 
 

 

 

golden jel sipariş

Ürünümüz kesinlikle bir İlaç değildir. Herhangi hastalığı tedavi için kullanılmaz. Web sitemize 18 yaşından ufak kişilerin alışveriş yapması kanunen yasaktır. Kalp, Şeker, Tansiyon ve diğer sağlık sorunları olan kişilerin kullanması sakıncalı ve yasaktır.